Vážení spoluobčané,

vítám vás na našich webových stránkách. Je to více než rok, co jsem byl zvolen primátorem Prahy. Rozhodl jsem se v započaté práci pokračovat, a proto kandiduji jako lídr TOP 09 v říjnových volbách do zastupitelstva hlavního města.

Za relativně krátkou dobu se našemu týmu podařilo odstřihnout kmotry od zásadních městských projektů. Ať již jde o oblast informačních technologií, Dopravní podnik nebo zakázky ve stavebnictví. Nastartovali jsme silné změny a daří se nám šetřit peníze ve prospěch smysluplného rozvoje Prahy. Tím jsme postavili základy pro rozumné a normální fungování hlavního města.

O budoucnosti Prahy se nesmí rozhodovat v kancelářích několika lidí. Proto jsme nastavili srozumitelná pravidla a otevřeli širokou diskusi nad rozvojem města. Jedině tak se naše metropole může dlouhodobě bránit pochybným a chaotickým zásahům.

Jsem rád, že se mi podařilo pro podzimní volební klání dát dohromady tým lidí, o kterých jsem přesvědčen, že jsou schopni pokračovat v nastoupené cestě.

Prahu je třeba vrátit občanům. Říjnové volby budou pro další směřování města klíčové. Chtěl bych vás požádat, abyste přišli k volebním urnám. A budu velmi rád, když si vyberete kandidátku TOP 09.

S úctou

Tomáš Hudeček

RNDr. Tomáš Hudeček Ph.D.